صفحه اصلی / بلاگ / 5 تا از بهترین روش ها برای نوشتن عنوانی جذاب و سئو شده

5 تا از بهترین روش ها برای نوشتن عنوانی جذاب و سئو شده

در این مقاله به شما 20 روش برای نوشتن عنوان جذاب و مخاطب پسند برای مقالاتتان را میگوییم که اگر از آنها استفاده کنید چیزی بالای 100% میتوانید نرخ کلیک مقالات خودتان را افزایش دهید.

تولید محتوا | کافه آموزش

سلام دوستان در این مقاله میخوایم تجربیاتم رو در نوشتن عنوان جذاب برای مقالات وبسایت ما شما به اشتراک بگذارم،اینکه چطور یه تیتر جذاب بنویسیم تا هم مخاطب را جذب کند و هم اینکه موتور های جستجو مقاله ما را به عنوان یک مقاله عالی در نظر بگیرند و به آن رتبه خوبی دهند،حتما این مقاله رو تا آخر بخونید و از اون استفاده کنید.

قطعا خود شما به این موضوع برخورد کرده اید که اگر یکی از مقالات شما محتوایی،عالی،جذاب و کاربردی داشته باشد ولی عنوان خوبی ندارد کاربر زیادی را جذب نمیکند، واضح است که چرا کاربران روی چنین محتواهایی کلیک نمیکنند؛به علت اینکه اولین چیزی که یک کاربر از مقاله شما میبیند،عنوان آن مقاله است و اگر این عنوان آنقدر جذاب نباشد که کاربر قانع به کلیک کردن روی آن نشود،زحمتی که برای نوشتن محتوای آن کشیده ایم به هدر میرود؛پس نوشتن عنوان عالی به اندازه خود محتوا مهم است و باید یاد بگیرید که چطور به نوشتن عنوان جذاب بپردازید.

در لیست زیر شما میتوانید برخی از روش های نوشتن تیتر مناسب را ببینید:

  • 1 – از اعداد استفاده کنید ( 20 ترفند افزایش فالوور اینستاگرام)
  • 2 – در عنوان پاور ورد ها را به کار ببرید(ترفند های شگفت انگیز افزایش فالوور اینستاگرام)
  • 3 – کنجکاوی مخاطب را برانگیزید(آیا راهی برای افزایش رایگان فالوور وجود دارد؟)
  • 4 – دلیلی برای خواندن مقاله بنویسید(با افزایش فالوور اینستاگرام شروع به کسب درآمد کنید)
  • 5 – از اعداد سال استفاده کنید(بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام در سال 2020)

حتما از این روش ها برای نوشتن عنوان های مناسب برا مقالات خودتان استفاده کنید و این نکته را فراموش نکنید که نوشتن یک عنوان مناسب،جذاب و کاربر پسند درست به اندازه خود محتوا مهم و ضروری است؛شما میتوانید بعد از اینکه محتوای خودتان را نوشتید بعد سراغ نوشتن عنوان آن بروید در این صورت بهتر میتوانید یک عنوان جذاب برای مقاله خودتان انتخاب نمایید.

از دیگر مقالات وبسایت ما یعنی کافه آموزش،نیز بازدید کنید.

امیدوارم از مطلب روش های نوشتن تیتر مناسب لذت برده باشید و بتوانید از آن برای نوشتن عنوان جذاب مقالات خودتان استفاده کنید؛نوشتن عنوان جذاب و مناسب میتوانید به سئو شما کمک کند.

نویسنده: ابوالفضل شیخیانی


نظرات:

دیدگاه شما

نام

ایمیل ( اختیاری )

سایت( اختیاری )

پیشنهاد ویژه برای شما:

آموزش راه اندازی کسب  و کار اینترنتی رایگان

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی (بدون سرمایه اولیه)

راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به صورت رایگان یاد بگیرید و همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را بدون سرمایه اولیه راه اندازی کنید و به درآمد عالی برسید

19000 تومان رایگان

دانلود
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.