صفحه اصلی / بلاگ / مردم به این 4 دلیل محصولی را از شما خریداری نمی کنند

مردم به این 4 دلیل محصولی را از شما خریداری نمی کنند

در این مقاله شما با 4 روش موثر و 100% عملی برای افزایش فروش آنلاین آشنا خواهید شد که اگر آنها را بکار ببرید میتوانید فروش خودتان را فزایش دهید.

کسب و کار اینترنتی | کافه آموزش

سلام خدمت کاربران عزیز وبسایت کافه آموزش و همینطور علاقه مندان به مبحث کسب و کار اینترنتی تو این مقاله میخوام به شما بگم که چرا افراد از شما محصولی را خریداری نمیکنند و به سمت شما نمی آیند؛بعد از خواندن این مقاله اگر آن را علمی کنید میتوانید منجر به افزایش فروش آنلاین خودتان شوید،پس حتما این مقاله

قبل از اینکه شروع کنیم و بخوام به شما دلایل اینکه چرا شما نمیتونید به مردم محصولی رو به صورت آنلاین به فروش برسونید و کسب درآمد کنید از شما میخوام که کاغذ و قلم کنار خودتون داشته باشید و نکات گفته شده در این آموزش رو به دقت یاداشت کنید و هر روز در بیزینس خودتون طبق اونها پیش برید.

مزیت رقابتی :

بدون شک یکی از مهمترین دلایل افزایش فروش آنلاین ” مزیت رقابتی ” میباشد،یعنی اینکه شما چه وجه تمایزی با رقبای خودتان دارید،این سوال را حتما از خوتان بپرسید و به آن جواب دهید،چرا مشتری ها باید از شما این محصول را خریداری کنند؟،اگر از شما محصول را خریداری کنند چه مزیتی نسبت به رقبا دارد و اگر از شما نخرند چه چیزی را از دست میدهند.

حتما این سوالات را از خودتان بپرسید و به آنها پاسخ دهید،مطمئن باشید همین مسئله به تنهایی هم میتواند فروش شما را افزایش دهد و هم اینکه کسب و کار شما یک نقشه دقیق از آنچه میخواهید ارائه دهید را در اختیار دارد که برای پلن های بعدی میتوانید از آن استفاده نمایید.

تولید محتوا:

یکی از عواملی که باعث میشود مخاطبان،شما را به عنوان یک متخصص در حوزه خودتان بشناسند تولید محتوا است،حتما خود شما چه در فضای مجازی و چه در وبسایت ها دیده اید که صاحبین کسب و کارها در مورد حوزه فعالیتشان تولید محتوا میکنند و به رایگان آن را به کاربران ارائه میدهند،اینکار هم باعث میشود که کاربر به شما علاقه مند شود و هم اینکه شما را به عنوان یک متخصص بشناسد پس شروع به تولید محتوا کنید که نتیجه آن افزایش فروش آنلاین شما خواهد شد.

اعتماد:

همانطور که خودتان هم میدانید مردم تا زمانی که به فردی اعتماد نداشته باشند از او خرید نمیکنند،یکی از روش های جلب اعتما کاربران تولید محتوا است که در مثال قبلی به آن اشاره کردیم،شما باید تا جایی که میتوانید اعتماد کاربران را با روش های مختلف جلب نمایید که برخی از آنها را میتوانید در لیست زیر ببینید:

توجیه کردن قیمت محصولات:

آخرین روش که میخواهیم به شما برای افزایش فروش آنلاین بگوییم،توجیه کردن قیمت محصولات میباشد،اصلا نیاز نیست که قیمت محصول شما زیاد باشد و نه کم باشد،قیمتی منطقی روی محصولات خودتان قرار دهید،اگر قیمت بالایی در مقایسه با دیگر رقبا دارید به کاربر دلیل آن را بگویید،به عنوان مثال پشتیبانی 1 ساله روی محصولات ارائه میدهید و ….،پس این نکته را فراموش نکنید که قیمت درستی روی محصولات خودتان قرار دهید و آن را توجیه کنید.

از دیگر مقالات وبسایت ما یعنی کافه آموزش،در رابطه با ” کسب و کار اینترنتی ” نیز بازدید نمایید.

امیدوارم از مقاله 4 روش برای افزایش فروش آنلاین لذت برده باشید و بتوانید از آن استفاده نمایید،حتما سوالات،پیشنهادات و نظرات خودتان برای ما بنویسید.

نویسنده: ابوالفضل شیخیانی


نظرات:

دیدگاه شما

نام

ایمیل ( اختیاری )

سایت( اختیاری )

پیشنهاد ویژه برای شما:

آموزش راه اندازی کسب  و کار اینترنتی رایگان

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی (بدون سرمایه اولیه)

راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به صورت رایگان یاد بگیرید و همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را بدون سرمایه اولیه راه اندازی کنید و به درآمد عالی برسید

19000 تومان رایگان

دانلود
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.