صفحه اصلی / بلاگ / 6 نکته شگفت انگیز برای کسب موفقیت در هر زمینه ای

6 نکته شگفت انگیز برای کسب موفقیت در هر زمینه ای

در این مقاله 6 نکته شگفت انگیز را برای شما بازگو میکنیم که به کمک آنها میتوانید در هر زمینه ای که فعالیت میکنید موفقیت کسب کنید و نتایج شگفت انگیزی را بدست آورید.

موفقیت | کافه آموزش

سلام دوستان در این مقاله از وبسایت کافه آموزش میخوام به شما 6 تا نکته فوق العاده رو بگم که اگر از اونها استفاده کنید در هر زمینه ای میتوانید موفقیت شگفت انگیزی بدست آورید؛تمام این نکات واقعی و تاثیر گذار هستند و بلافاصله بعد از خواندن این مقاله میتوانید آنها را اجرایی و نتایج آن را ببینید.

تعیین نگرش و مثبت فکر کردن :

در هر زمینه ای مثبت فکر کردن یکی از مهمترین عوامل موفقیت و کسب نتایج قابل قبول میباشد،هیچ کجا نمیتوانید بدون یک نگرش مثبت نسبت به کاری که انجام میدهید و نتیجه ای که بدست می آورید،موفقیت های شگفت انگیزی کسب کنید.

به عنوان مثال شما مدیر یک وبسایت هستید و میخواهید از طریق وبسایتتان درآمد زایی کنید،بعد از مدتی این طرز تفکر را میگیرید که پول عامل بدبختی و مشکلات خانوادگی میباشد و همینطور عامل فساد و ….،مسلما با این طرز تفکر شما موفق نمیشوید که درآمد آنچنانی از وبسایتتان کسب نمایید،پس اول از همه نسبت به آنچه میخواهید انجام دهید و آنچه که میخواهید به آن برسید نگرش مثبتی داشته باشید .

تعیین هدف :

دومین موردی که باید حتما حتما از آن استفاده نمایید،تعیین هدف میباشد،یعنی اینکه برای کارهایی که انجام میدهید یک هدف یا نتیجه در یک زمان مشخص تعیین کنید؛از مثال قبل استفاده میکنیم،شما مدیر یک وبسایت هستید و با خودتان میگویید که در ماه دوم راه اندازی وبسایت میخواهید 50 فروش داشته باشید و مقدار درآمد آن فرقی نمیکند،بنابراین شما هر طور که شده تلاش میکنید تا به این هدف برسید و این تعداد فروش را تجربه کنید.

عدم تعیین محدودیت :

هیچ محدودیتی برای خودتان تعیین نکنید،در هر زمینه که فعالیت میکنید باید یک کار را حتما انجام دهید و آن کار عدم تعیین محدودیت میباشد؛اگر شما در حال حاضر به عنوان یک کارمند در یک شرکت مشغول به کار هستید و درآمد پایین کسب میکنید،نیاز به این دارید که یا به درجه شغلی بالاتری برسید یا اینکه خودتان یک کسب و کار ایجاد نمایید؛یکی از عوامل مهم موفقیت عدم تعیین محدودیت میباشد.

بزرگ فکر کردن :

همیشه در هر کجا که هستید و در حال انجام هر فعالیتی بزرگ فکر کنید،به عنوان مثال شما تولید کننده یک محصول الکترونیکی میباشید و هدف نهایی شرکت شما این میباشد که بازار ایران را به درست بگیرد،اما این یک تفکر اشتباه میباشد،هیچ چیزی وجود ندارد که مانع ورود شما به بازار های جهانی شود اگر خودتان تلاش مستمری داشته باشید،پس یکی دیگر از نکاتی که باعث موفق شدن شما در هر زمینه ای میشود بزرگ فکر کردن میباشد.

کسب اطلاعات در مورد مسائل پیچیده تر :

یکی از روش های تاثیر گذار و ساده ای که میتوانید استفاده کنید این میباشد که در مورد مسائل پیچیده تر حوزه فعالیت خودتان و آن کاری که در حال انجام آن هستید اطلاعات را کسب نمایید؛برای مثال شما برنامه نویس هستید و بعضی اوقات با دیدن بعضی از کدهای زبان مورد استفاده خودتان کمی سردرگم و گیج میشوید؛برای رفع این مشکل میتوانید یک برگ A4 که حاوی کدهای یک زبان برنامه نویسی سطح بالاتر میباشد تهیه کنید و آن را در کنار خودتان بگذارید،هر وقت فکر کردید که زبان مورد استفاده شما سخت است،به این کاغذ نگاه کنید.

امیداورم از مقاله 6 نکته برای موفقیت لذت برده باشید و دیگر هیچ محدودیتی برای خودتان تعیین نکنید و موفقیت های روز افزونی کسب نمایید.

نویسنده: ابوالفضل شیخیانی


نظرات:

دیدگاه شما

نام

ایمیل ( اختیاری )

سایت( اختیاری )

پیشنهاد ویژه برای شما:

آموزش راه اندازی کسب  و کار اینترنتی رایگان

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی (بدون سرمایه اولیه)

راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به صورت رایگان یاد بگیرید و همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را بدون سرمایه اولیه راه اندازی کنید و به درآمد عالی برسید

19000 تومان رایگان

دانلود
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.