صفحه اصلی / بلاگ / چطور پروژه های برنامه نویسی بیشتری دریافت کنیم؟

چطور پروژه های برنامه نویسی بیشتری دریافت کنیم؟

همیشه یکی از مهمترین دغدغه های برنامه نویسی این میبشاد که چگونه میتوانند موفق به دریافت پروژه های برنامه نویسی شوند و …،ما دراین مقاله به این سوال پاسخ داده ایم.

برنامه نویسی | کافه آموزش

سلام دوستان تو این مقاله میخوام راجع به یک مسئله خیلی مهم یعنی دریافت پروژه های برنامه نویسی،صحبت کنم،اینکه چطور و با کمک چه روش هایی میتوانیم پروژه های برنامه نویسی بیشتری را دریافت نماییم و شروع به کسب درآمد از دانش و مهارت خودمان کنیم؛دریافت پروژه های برنامه نویسی میتواند در آینده شغلی شما بسیار تاثیر گذار باشد و یک شغل و درآمد عالی را برای شما تضمین کند.

1 – تولید محتوا :

یکی از اصلی ترین روش های درآمد زایی هر کسب و کار تولید محتوا میباشد،برای یک برنامه نویس نیز این موضوع صدق میکند که با تولید محتوای کاربردی و مطابق نیاز های کاربر میتواند افرادی را جذب خود کند که او را به عنوان یک متخصص در حوزه خود میشناسند و هر وقت نیاز به ایجاد و راه اندازی یک پروژه داشتند از آن فرد کمک میگیرند.

2 – وبسایت های فریلنسری :

یکی از بهترین روش های برای دریافت پروژه های شغلی در هر زمینه ای وبسایت های فریلنسری میباشد،ما قبلا در مقاله ” دریافت اولین پروژه فریلنسری ” در مورد این موضوع صحبت کرده ایم که چطور میتوانید اولین پروژه فریلنسری خودتان را دریافت نمایید و شروع به کسب درآمد کنید؛فریلنسرها در واقع افرادی هستند که تحت نظر هیچ ارگان یا شرکتی نیستند و آزادانه پروژه هایی را دریافت و به انجام میرسانند.

3 – ایده های جدید :

سومین روشی که میخواهیم برای شما در جهت دریافت پروژه های برنامه نویسی بگوییم،ایده های جدید هستند،شما میتوانید در فرم ها و انجمن ها جستجو کنید و ببینید که کاربران نیاز به چه نرم افزار هایی دارند و صحبت از این میکنند که ای کاش فلان نرم افزار وجود داشت،شما میتوانید از این فرصت های استفاده کنید و پروژه آن را پیاده سازی نمایید؛یک جمله معروف وجود دارد که میگوید هر کجا کلمه ” ای کاش ” را شنیدید بدانید که فرصت راه اندازی یک کسب و کار را دارید.

4 – صحبت با ادارات و کسب و کار ها :

روش آخر صحبت با کسب و کار ها و ادارات میباشد،به عنوان مثال شما به یک سالن بدنسازی مراجعه میکنید و گرم صحبت با مسئول آن میشوید،بعد از گذشت مدتی به او پیشنهادی میدهید که میتوانید برای اداده بهتر و راحتتر سالن یک نرم افزار ایجاد نمایید که قادر باشد تمام امور این سالن بدنسازی را مدیریت نماید.

باید برای او دلایل منطقی بیاورید که چرا باید درخواست شما را قبول کند و به شما هزینه ای پرداخت کند تا این نرم افزار را برای او ایجاد کنید؛برای او دلیل بیاورید که به عنوان مثال کسب و کار ها در حال رفتن به سمت دنیای الکترونیک هستند و امور خود را در دنیای کامپیوتری مدیریت میکنند،از اصراف کاغذ و … جلوگیری میشود و …..

امیدوارم از مقاله دریافت پروژه های برنامه نویسی لذت برده باشید و به خوبی از آن استفاده کنید،حتما سعی کنید که از تمام روش های گفته شده در این مطلب استفاده نمایید و به مرور پروژه های بزرگتری دریافت کنید.

نویسنده: ابوالفضل شیخیانی


نظرات:

دیدگاه شما

نام

ایمیل ( اختیاری )

سایت( اختیاری )

پیشنهاد ویژه برای شما:

آموزش راه اندازی کسب  و کار اینترنتی رایگان

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی (بدون سرمایه اولیه)

راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به صورت رایگان یاد بگیرید و همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را بدون سرمایه اولیه راه اندازی کنید و به درآمد عالی برسید

19000 تومان رایگان

دانلود
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.