صفحه اصلی / بلاگ / معرفی وبسایت Project Euler مسائلی برای برنامه نویسان

معرفی وبسایت Project Euler مسائلی برای برنامه نویسان

وبسایتی که امروز میخواهم به شما معرفی کنم،مسائلی برای برنامه نویسان را ارائه میدهد که شما میتوانید از آنها برای سنجش مهارت های خودتان استفاده نمایید.

برنامه نویسی | کافه آموزش

سلام خدمت کاربران عزیز سایت کافه آموزش ، این مقاله در مورد یه وبسایتی هست که مسائلی برای برنامه نویسان را ارائه مدهید و به پیشرفت آنها کمک میکند،در واقع یک سری مسائل در این سایت گنجانده و شماره گذاری شده اند تا شما بتوانید با شروع برنامه نویسی،سطح خودتان را با این مسائل بسنجید؛پس این مقاله را تا آخر بخوانید.

سایت پروژه اویلر :

در ابتدا شما باید زبان برنامه نویسی مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و تا حدی شروع به یادگیری آن کنید،بعد از اینکه مقداری در آن زبان پیشرفت کردید،حالا نوبت به این میرسد که مهارت های حل مسئله خودتان را بسنجید و ببینید که تا چه حد میتوانید این مسائل را حل کنید و به زبان برنامه نویسی مورد نظرتان مسلط هستید.

در واقع این مسائل،مسئله های ریاضی میباشند که در هر شماره سخت تر خواهند شد،به عنوان مثال مسئله شماره یک که در این سایت قرار گرفته میگه که یه برنامه ای رو بنویسید که جمع مضرب های 3 و5 که زیر هزار هستند رو پیدا کند.

برای دیدن آرشیو مسائل روی لینک زیر کلیک نمایید:

project euler

فواید استفاده از این وبسایت:

همانطور که گفتیم در این وبسایت مسائلی برای برنامه نویسان اما به طبع این وبسایت فایده های زیادی دارد که نه تنها برنامه نویسان بلکه دیگر افراد نیز میتوانند از آن استفاده کنند و هوش خودشان را بسنجند؛در مورد برنامه نویسان میتواند به آنها برای پیشرفت در برنامه نویسی،سنجش سطح مهارت ها و افزایش مهارت های آنها کمک کند.

به عنوان مثال اگر مسئله ای را دیدید که قادر به حل کردن آن به کمک برنامه نویسی نبودید میتوانید در اینترنت سرچ کنید،آموزش ببینید و بعدا آن مسائل را حل نمایید.

همچین ممکن است این مقالات به کار شما بیاید:

امیدوارم از این مقاله لذت برده باشید و بتوانید از این سایت استفاده کنید و از مسائلی برای برنامه نویسان که در این سایت قرار گرفته به خوبی استفاده نمایید.

حتما نظرات،پیشنهادات و سوالات خودتان را برای ما بنویسید و از دیگر صفحات ما نیز بازدید کنید.

نویسنده: ابوالفضل شیخیانی


نظرات:

دیدگاه شما

نام

ایمیل ( اختیاری )

سایت( اختیاری )

پیشنهاد ویژه برای شما:

آموزش راه اندازی کسب  و کار اینترنتی رایگان

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی (بدون سرمایه اولیه)

راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به صورت رایگان یاد بگیرید و همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را بدون سرمایه اولیه راه اندازی کنید و به درآمد عالی برسید

19000 تومان رایگان

دانلود
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.