اکنون ChatGPT دسترسی به اطلاعات اینترنتی را نیز دارد.

اخبار هوش مصنوعی

ChatGPT با تغییرات جدید اکنون دسترسی به داده‌های اینترنت نیز دارد. قبلاً این چت‌بات تنها به داده‌هایی که تا سال ۱۴۰۰ ثبت شده بودند دسترسی داشت، اما اکنون قادر به جستجوی وب نیز می‌باشد. شرکت OpenAI در یک بیانیه اعلام کرده است که این تغییرات به ChatGPT این امکان را می‌دهد تا به بهترین نحو ممکن به سؤالات کاربران پاسخ دهد. رویترز نیز افزوده است که قبل از این تغییرات، ChatGPT به داده‌هایی قبل از سپتامبر ۲۰۲۱ دسترسی داشت و نمی‌توانست اطلاعات جدیدتر را در پاسخ‌های خود جای دهد.

به گفته OpenAI، فعلاً کاربران نسخه‌های Plus و Enterprise به این نسخه‌ی جدید ChatGPT دسترسی دارند و این دو نسخه به صورت اشتراکی برای کاربران در دسترس قرار می‌گیرند. بنابراین، اگر از نسخه‌ی رایگان ChatGPT استفاده می‌کنید، تغییرات مهمی در پاسخ‌های این چت‌بات نخواهید دید. اگر اشتراک دارید، اکنون می‌توانید گزینه‌ی “Browse with Bing” را برای جستجوی وب فعال کنید.

OpenAI چند روز پیش اعلام کرده بود که ChatGPT به دلیل تغییرات بنیادین، قادر به برقراری مکالمات صوتی با کاربران و تفسیر محتوای تصاویر نیز شده است. همچنین، مایکروسافت نیز در توسعه ChatGPT نقش مهمی داشته و فناوری‌های ایجاد شده توسط آن را در سرویس‌های خود استفاده می‌کند.

منابع مطلع اعلام کرده‌اند که OpenAI در تلاش است تا بخشی از سهام خود را به شرکت‌ها و مؤسسات سرمایه‌گذاری عرضه کند و قیمت هر سهم OpenAI به طور چشمگیری از چند ماه پیش افزایش یافته است.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پیامک
پشتیبانی آنلاین